توضیحات محصول

مارکت ساز و فروشگاه محصولات دیجیتالی وردپرس فارسی  Marketify With Persian Demo

درباره مارکیت

درباره مارکیت

بسیار قابل برنامه ریزی

Marketify با استفاده از تم وردپرس Live Customizer برای ایجاد تغییرات طراحی در پرواز، ارائه رنگ نامحدود، تصویر پس زمینه و بسیاری دیگر از گزینه های سفارشی سازی. هیچ توسعه دهنده استخدام برای ایجاد تغییرات طراحی در وب سایت شما وجود ندارد.

ویژگی های بازار

هنگام خرید بسته نرم افزاری Marketplace، این ویژگی های بزرگ بازار مانند رتبه بندی و بررسی محصولات را می گیرید، اما فقط برای مشتریان – حفاظت از سایت خود از هرزنامه ها. ورودی های اجتماعی به طوری که مهمانان اصطکاک “ورود به سیستم / ثبت نام” را قبل از تصمیم گیری خرید ندارد. فروشندگان را به راحتی با تحویل ظاهری ثبت نام کنید. کمیسیون با مدیر سایت و نویسندگان تقسیم می شود. شما یک بار در بازار کار می کنید و هیچ وقت کار نمی کنید!

تور

ویژگی های داشبورد نویسنده

هنگامی که با استفاده از افزونه ارسال فورنال می توانید کاربران ثبت نام کرده و درخواست کنند تا به عنوان یک نویسنده ایجاد شوند؛ پس از تایید، نویسندگان مجاز به آپلود محصولات جدید از داشبورد نوشتار پیش نویس هستند. هنگامی که یک محصول برای بازبینی آپلود می شود، مدیران سایت از ارسالی هشدار داده می شوند و پس از آن آزاد هستند که محصول را بررسی کنند. ارسالی ها با کلیک یک دکمه قابل قبول یا رد می شوند.

تور

فروشگاه دیجیتال

ایجاد یک بازار کاملا اختیاری است. برای دانلود محصولات خود در یک فروشگاه دیجیتال استاندارد، از فروش آسان دیجیتال استفاده کنید.

با استفاده از انواع پسوند برای سفارشی کردن و افزایش فروشگاه شما.

درباره مارکیت

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد